Sesja zdjęciowa w Ignacówce

Klient: Ośrodek Rozwoju Kreatywnego I Turystyki Konnej ”Ignacówka” Zadanie : Sesja zdjęciowa w ośrodku “Ignacówka”. Sesja ma obejmować zarówno zajęcia z ceramiki jak i jazdy konnej. Okazuje się, że świętokrzyskie to nie tylko Kielce, ale również okolice. Fotograf teraz odwiedza oddalone o 30 km Mostki by wykonać sesję zdjęciową cudownego ośrodka prowadzonego przez Panią Magdalenę….

Continue Reading →

Fotoreportaż z Forum Przedszkola

Klient: MAC Edukacja Zadanie : Obsługa stoiska do wykonywania zdjęć z Olkiem i Adą oraz reportaż z wydarzenia Kielce to nie jedyne miasto w jakim wykonujemy zdjęcia. Prezentujemy reportaż wykonany dla naszego klienta w Krakowie podczas XIV Forum Edukacji Przedszkolnej. Fotograf podczas 3 dniowej imprezy obsługiwał stoisko do wykonywania zdjęć z maskotkami Olka i Ady…

Continue Reading →

Fotoreportaż z konferencji na Targach Kielce

Klient: Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej Zadanie : wykonanie fotoreportażu z konferencji oraz wieczornej gali organizowanej przez klienta na Tragach Kielce Dzisiaj prezentujemy bardzo ciekawe zlecenie jakie zrealizował nasz fotograf. Krajowa Izba Komunikacji Ethernetowej odwiedziła Kielce organizując dużą konferencję oraz gale. Przez dwa dni towarzyszył całej imprezie fotograf a część jego pracy można zobaczyć poniżej.  

Continue Reading →

Fotografia wnętrz

  Klient: Paweł Liszewski – projektant wnętrz Zadanie : wykonanie fotografii wnętrza zaaranżowanego przez naszego klienta Nasz fotograf zostaje wynajęty do bardzo ciekawego zlecenia. Apartament urządzony przez zdolnego projektanta naprawdę pięknie wychodzi na zdjęciach. Zobaczcie zresztą sami jaki urok wydobył fotograf z tego przestronie i z pomysłem zaaranżowanego wnętrza.      

Continue Reading →