Fotografia dla czasopisma Piękno i Pasję

Klient: Piękno i Pasję Zadanie : Wykonanie fotografii do artykułu dla czasopisma Piękno i Pasję. Nacisk nastawiony na oddanie klimatu wieczornego czytania książek oraz jak najlepsze zaprezentowanie biblioteczki jednej z czytelniczek czasopisma. Tym razem nasz fotograf opuszcza Kielce i odwiedza niedaleko położone Mirzec. To już drugi raz gdy wykonujemy fotografię dla czasopisma Piękno i Pasję. Bardzo nas to…

Continue Reading →

Realizacja dla firmy ENVO

Klient: ENVO Group Zadanie : Dokumentacja fotograficzna stacji benzynowych oraz myjni samochodowych zrealizowanych przez ENVO Group. Poniżej prezentujemy fotografię jakie wykonaliśmy w Województwie Świętokrzyskim dla firmy zajmującej się oznakowaniem reklamowym. Zlecenie obejmowało zarówno fotografowanie obiektów za dnia jaki i w nocy.

Continue Reading →

Realizacja dla firmy Tuchler

Klient: Tuchelr Zadanie : wykonanie zdjęć obiektów i realizacji klienta na terenie całego kraju. Poniżej przedstawiam fotografie jakie wykonałem dla firmy specjalizującej się techniką sceniczną. Zdjęcia były robione między innymi w takich miejscowościach jak: Kraków, Warszawa, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Zielona Góra. Zlecenie wymagało wykorzystania zarówno światła zastanego jak i przenośnych lamp błyskowych.

Continue Reading →