About US

o nas

O Nas

Soft-Light Studio to my: Agnieszka i Tomek. Łączy nas wspólne życie i pasja do fotografii, której nie potrafimy traktować ot tak, po prostu.

Jesteśmy fotografami – łapiemy chwile, najważniejsze momentyo nas, najskrytsze emocje i sprawiamy, że ich piękno zostaje z Wami już na zawsze. Wiadomo, że dobry sprzęt fotografa nie czyni, ale…trochę pomaga Dlatego pracujemy na profesjonalnym sprzęcie i otworzyliśmy przestronne studio fotograficzne w Kielcach. Wszystko po to, żeby kontrolować proces powstawania zdjęć od początku do końca i żeby w Twoje ręce trafiły fotografie, które będziesz oglądać wciąż i wciąż.

Ciekawi Cię, co możemy dla Ciebie zrobić? Najczęściej pracujemy z osobami, które mówią o sobie: Jesteśmy narzeczonymi i potrzebujemy fotografa, który uchwyci całe piękno dnia naszego ślubu. Chcę sprawić sobie lub osobie bliskiej niezwykły prezent – sesję ciążową, plenerową, portretową. Mój szkrab tak szybko rośnie! Potrzebuję pamiątkowych zdjęć, nim okaże się, że mam w domu dorosłego. Zależy mi na profesjonalnych zdjęciach personelu, produktów, wnętrz do portfolio. Po prostu potrzebuję fotografii skrojonych pod moje potrzeby. Szukam doświadczonych fotografów, o nietuzinkowych pomysłach. To o Tobie? Świetnie! W takim razie zobacz, co zrobiliśmy do tej pory [link: portfolio] a później napisz do nas lub zadzwoń[link: kontakt] – porozmawiamy o szczegółach

 

Tomasz Suszczyńskitomek

Absolwent Uniwersytety Artystycznego w Poznaniu. Laureat wielu nagród fotograficznych oraz członek międzynarodowego stowarzyszenia fotografów ślubnych WPJA. Jako fotograf łączy swoje doświadczenia zdobyte podczas studiów i pracy jako fotoedytor oraz swoją kreatywność. Potrafi sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, a dzięki swym umiejętnościom tworzy obrazy wydające się być “niemożliwe”.

Główne osiągnięcia:
Nagroda Świętokrzyskiego Miesięcznika Kulturalnego „Teraz” w konkursie „Przedwiośnie”
Indywidualna wystawa w Galerii Sztuki Współczesnej w Domu ŚrodowiskTwórczych w Kielcach
Wystawa na Warszawskim festiwalu festiwalu Fotografii Artystycznej
Laureat międzynarodowego konkursu Fotografii Młodych
Druga nagroda na XII Krajowym Salonie Fotografii Arystycznej Żary 2012
Nagroda Marszałka Województwa Świętokrzyskiego w konkursie „Przedwiośnie 36”,

agaAgnieszka Bernacka

To nasz drugi fotograf, który specjalizuje się w fotografii noworodkowej i dziecięcej. Również towarzyszy Tomkowi podczas wesel, bo fotografia ślubna to jedna z jej pasji. Jest naszą specjalistką od romantycznych ujęć, szczególnie podczas sesji w plenerze.
Skończyła Uniwersytet im.Jana Kochanowskiego w Kielcach na wydziale grafiki. Jej pasją są ilustrację i wieczory często spędza na projektowaniu.
Na jej koncie wyróżnienia w konkursach fotograficznych jak i graficznych.Między innym w konkursie “Życie jest piękne” organizowane przez Kieleckie Centrum Kultury.

 

Nie istnieją projekty niemożliwe do zrealizowania. W wypadku pytań, czy wątpliwości proszę o kontakt osobisty, mailowy lub telefoniczny. Wszystkie potrzebne dane znajdziesz w zakładce kontakt.

Obsługujemy głownie Kielce, Kraków, Warszawę, ale jesteśmy skłoni dojechać wszędzie.